«

»

Pro 13

Vánoční jarmark s besídkou

Od října celý NS trénoval muzikál na vánoční besídku, vyráběly se drobné dárečky k Vánocům, zkrátka celá škola žila Vánocemi. Příběh jsme s paní učitelkou nacvičovali vždy ráno před školou a pak odpoledne i se sborem. Pořád nás provázely legrácky, ale čím víc se blížil den vystoupení, tím jsme začali mít větší trému jako skuteční herci. Před vystoupením proběhla generálka v našem kulturním domě. Pak nastaly dva dny D, čtvrtek 12. prosince a pátek 13. prosince, nejprve jsme hráli pro školu a následující den pro hosty a rodiče. Chybičky se občas vloudily, ale nikdo nic nepoznal. Po našem muzikálu nastal další program, tancovalo se, zpívalo se a dokonce se i bubnovala písnička „Rolničky“, což byla velká paráda. Dárečky na jarmarku se během dvou dnů vyprodaly a nám nezbývá nic jiného, než Vám všem popřát pěkné svátky vánoční a úspěšný nový rok 2020!