«

»

Bře 10

PŘERUŠENÍ VYUČOVÁNÍ – OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ NÁKAZY

Přerušení vyučování – opatření proti šíření nákazy    10.3.2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Vlády české republiky (ministerstvo zdravotnictví vydalo kvůli koronaviru zákaz pořádání kulturních, sportovních i společenských akcí s počtem nad 100 osob, zákaz začne platit v úterý od 18:00, opatření bude platit do odvolání, současně od středy zavírá základní, střední a vyšší odborné školy) .

Od středy 11.března 2020  bude uzavřena Základní škola při zdravotnickém zařízení, Opava, Olomoucká 88, příspěvková organizace. Týká se to i školní družiny, školního klubu a výdejny stravy. Informace o obnovení provozu školy budou zveřejněny na informační tabuli u vchodu do budovy školy a na webových stránkách školy (https://zszzop.cz/. Prosíme, sledujte proto webové stránky školy a  informace zveřejněné u vchodu do budovy školy.

Žáci po dobu neplánovaného přerušení činnosti školy dostanou od vyučujících úkoly k procvičování učiva.

PaedDr. Karla Vítková

ředitelka školy

 

Přerušení výuky

Informace k mimořádnému opatření MZ k uzavření škol

Informace pro rodiče a školská zařízení

Žádost o ošetřovné

MO MZ