Dub 01

Nová sdělení pro rodiče

Vážení rodiče,

v případě, že byste chtěli využít Vy, nebo Vaše děti telefonickou konzultaci, týkající se psychické pohody, problémů s učením nebo chováním můžete volat na číslo: 605 390 149.

Konzultace poskytuje etopedka školy každý den v pracovním týdnu v čase od 15,00 do 16,00 hodin.

Tato možnost se vztahuje na období, kdy je škola z důvodu pandemie koronaviru zavřená.

Dále naleznete veškeré potřebné informace ohledně opatření ke koronaviru na těchto stránkách (Nejčastější dotazy).

Jako inspirace pro rodiče a děti může sloužit i následující odkaz (NPI Speciál pro podporu výuky na dálku č. 3 a Infolist).

Zajímavý projekt pro výuku cizího jazyka lze vyzkoušet na těchto internetových stránkách (Anglický jazyk, AJ – procvičování s obrázky, AJ – kartičky, AJ – slovíčka).

Nově jsou k dispozici Výukové materiály pro základní školu (roboLaada).

Věříme, že se Vám daří ve zdraví tento čas přečkat

zaměstnanci ZŠ při ZZ a MŠ při ZZ Opava