Bře 20

INFORMACE K VÝUCE – AKTUALIZOVÁNO

Vážení rodiče a žáci,

vzhledem k nastalé situaci ohledně uzavření všech škol v zemi Vám tímto předáváme informace, jak se vzdělávat doma.

Veškeré informace a zadání pro domácí výuku žáků předá třídní učitel prostřednictvím mailu. Prosíme, berte zadané práce a úkoly zodpovědně.

Dále doporučujeme vzdělávat se prostřednictvím nových pořadů České televize.

• Vysílání České televize – UčíTelka. Každý den od 9 hodin čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky. Výukové bloky budou vedeny vystudovanými pedagogy.
  • Každý všední den zařadí program ČT2 pásmo vzdělávacích programů Odpoledka pro žáky druhého stupně ZŠ.
  • V úterý a ve čtvrtek od 14 hodin na programu ČT1 pak dětem pomůže pořad s názvem Škola doma s přípravou na přijímací zkoušky. V úterý se bude procvičovat čeština, ve čtvrtek matematika.

Přikládáme rovněž dopis a přílohu pro rodiče, mohou sloužit jako inspirace.

Zároveň Vás prosíme, abyste o sebe pečovali, chránili sebe i druhé, a abyste zdárně přečkali se svými blízkými tento čas.

pracovníci ZŠ při ZZ a MŠ při ZZ Opava

Dopis rodičům